KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464208
nr 1546 4208
Henry d'Anty
(1910-1998), Frankrike
Oljemålning, Landskap med hus. Signerad. Olja på pannå, 27x33 cm, yttermått inklusive ram: 40x47 cm
Henry d'Anty, fransk målare född i Paris 1910, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juni 2023
kl 19:33:42
3/6 06:07:56